Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vutvbrne-festival 

2015-02-05 VÍTÁMVÁS CUP se vydal na další společnou cestu na Osmec

103 fotek 5.2.2015 - zobrazení
Místo: ZŠ náměstí 28. října, Brno

Také v roce 2015 pokračuje vzájemná spolupráce mezi mezinárodním, integračním projektem BRNO A JIŽNÍ MORAVA BEZ HRANIC, jehož nositelem je VUT v Brně a Střední školou F. D. Roosevelta pro tělesně postižené v Brně na Křižíkově ulici. Toto dlouholeté vzájemné propojení, se opět potvrdilo při VÍTÁMVÁS CUPu na cestách na Základní škole náměstí 28. října v centru Brna ve čtvrtek 5. února 2015.

Znovu šlo o parádní setkání, při němž se setkali postižení kamarádi z Rooseveltovy Střední školy, se zdravými žáky z "Osmecu" jak se Základní škole na náměstí 28. října přezdívá, Nechyběli ani tradiční zástupci sportovních klubů města Brna, kteří pravidelně s námi, absolvují všechny cesty VÍTÁMVÁS CUPu. Konkrétně se jednalo o hráče extraligového florbalového klubu Bulldogs Brno.

Ti všichni si společně zahráli v turnaji ve Stiga hokeji a také si pořádně osvojily florbalové návyky pod dohledem profesionálního sportovce v tomto florbalovém odvětví. V turnaji ve stolním Stiga hokeji, v němž nebyla o zajímavé momenty nouze, byli vyhlášeni tři nejlepší hráči z domácí školy a k nim absolutní vítěz turnaje, který byl absolventem jednoho z oborů Rooseveltovy Střední školy.

Pokračuje tak, neustále prohlubující se spolupráce se Základní školou na náměstí 28. října i s Rooseveltovou Střední školou pro tělesně postižené a to je dobře. Další společná cesta VÍTÁMVÁS CUPu je naplánována na březen na Základní školu Košínova v Brně.

Díky vám všem. Michael Svoboda
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron