Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vutvbrne-festival 

2014-05-15 Pohár rozhlasu

480 fotek 14.5.2014 - zobrazení
Místo: Sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem, Brno

Tradiční atletická akce pro žáky základních škol města Brna, nesoucí název Pohár rozhlasu, se uskutečnila ve středu 14. května 2014 v nově zrekonstruovaném sportovním areálu VUT v Brně Pod Palackého vrchem. Akce, kterou pořádal projekt BRNO A JIŽNÍ MORAVA BEZ HRANIC, jehož gestorem je VUT v Brně společně s OR AŠSK Brno a MŠMT se zúčastnilo na 300 dětí základních škol města Brna. Celá akce začala hudební smrští v podání brněnské rockové kapely FREEDOM, kde hrají naši postižení kamarádi z Centra Kociánka Brno

Samotní žáci soutěžili poté během celého dopoledne v běžeckých disciplínách, rozdělených dle věkových kategorií, ale také v technických atletických disciplínách, jakými byly skok vysoký a daleký nebo vrch kriketovým míčkem či koulí.

Do závodů se zapojili i postižení sportovci z Centra Kociánka. Jako již tradičně na Poháru rozhlasu se nebáli navzdory handicapu závodit se zdravými žáky škol a zaslouží si uznalý potlesk.

Na závěr atletických závodů se rozeběhla štafeta na 4 x 60 metrů. Tento kolektivní závod pořádně rozproudil publikum, jenž dopředu hnalo vždy kvarteto zástupců své školy. Ti nejlepší ve všech vypsaných atletických disciplínách, byli po zásluze dekorováni při slavnostním vyhlášení výsledků. Za rok opět na viděnou!

Díky vám všem. Michael Svoboda
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron