Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vutvbrne-festival 

2012-03-27 Na šikmé ploše 2012

649 fotek 27.3.2012 - zobrazení
Místo: SŠ F. D. Roosevelta Brno

Při preventivním dni spojili tradičně své síly SŠ FD Roosevelta Brno pro tělesně postižené + KŘ Policie JMK + projekt BRNO A JIŽNÍ MORAVA BEZ HRANIC, jehož pořadatelem je VUT v Brně. Nejprve Michael, potom Petr a potom už policistka Petra a skvělá preventivní přednáška na téma - nebezpečí sociálních sítí atd.

V 10:40 pak slavnostní zahájení neuvěřitelné show a zároveň velmi namáhavého závodu - jízdě na vozících na Šikmé ploše do 1. patra a potom také do 4. patra. Tradičně jedou nejen naši postižení kamarádi, kteří nás zdravé dospěláky pravidelně poráží, ale také policisté, sportovci a další. To vše je zpestřeno během štafet s nafukovacím balonem až do 4. patra. Samotný závod na Šikmé ploše jedou nejprve postižení kamarádi na mechanických vozících do 1. patra, potom na mechanických vozících do 4. patra a potom na elektrických vozících do 4. patra.

Přátelé kamarádi, na závěr luxusní slavnostní vyhlášení a spousta medailí, cen a diplomů a hlavně jsme spolu zase dokázali překonat hranice nejen poschodí na této škole, ale hlavně mezi sebou.

Díky vám všem. Michael Svoboda
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron