Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vutvbrne-festival

2010-09-13 Společné setkání ZŠ Jihomoravské náměstí Brno a Kociánky Brno

39 fotek 13.9.2010 325 zobrazení
Místo: Ústav Kociánka Brno

Žáci z 9. tříd ZŠ Jihomoravské náměstí dlouhodobě pomáhají nejen při řadě akcí našeho projektu. Dnes přišli navštívit svoje postižené kamarády na Kociánku v Brně. Tuto návštěvu přivedla paní učitelka Dáša a všechny nás přivítal pan ředitel ÚSP Mgr. Jiří Podlucký. Potom jsme šli na ZŠ a do terapeutických dílen pro obyvatele Kociánky a Martin se Simčou z SK Kociánka Brno ukázali deváťákům celý nádherný areál včetně hřiště, kde se rozpoutal turnaj v boccii. Kociánka vyhrála nakonec 7:0.
Deváťáci se také důkladně seznámili s vozíkem, dokonce jsme uspořádali závody ve slalomu na vozíku. Takže všichni tito mladí lidé už umí poskládat vozík, složit vozík, pomoct postiženému na vozíku.
HC Kometa Brno požádala svoje mladší kamarády z dětských domovů, postižené děti i žáky ZŠ a SŠ, aby pomohli připravit dárky jako poděkování fanouškům. Fanoušci zase zpětně dávají dětem nejen před Vánocemi spoustu dárků a potřebných věcí, takže tady funguje velká solidarita a pomáhání.
Moc děkuji ZŠ Jihomoravské náměstí za dlouhodobou a výraznou pomoc nejen v rámci projektu CZECH SPORTS FESTIVAL BRNA A JMK, ale za jejich každodenní společnou práci.
Michael Svoboda
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron