Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vutvbrne-festival

2010-05-25 Olympiáda mládeže 1. stupně ZŠ - 3boj

97 fotek červen 2009 až květen 2010 182 zobrazení
Místo: Brno, stadion VUT v Brně Pod Palackého vrchem

Dnes soutěžilo a hlavně bavilo se na stadionu VUT v Brně PPV 500 dětí z téměř 30 ZŠ města Brna při atletickém trojboji žáků a žákyň 3., 4. a 5. tříd. Děti celý den soutěžily ve sprintu na 50m, skoku do dálky a hodu míčkem. V jedné kategorii - třeba třeťačky - bylo 80 dívek. Velmi těžká akce na zvládnutí a provedení se nám fantasticky povedla. Během 3 hodin jsme změřili a zapsali 3500 výkonů a to také díky obrovské pomoci technické čety z ZŠ Jihomoravské nám Brno (8. a 9. třídy) a studentů a celého týmu VUT v Brně. Pepa Sečkář se studenty Gymnázia Botanická počítali celý den obrovskou spoustu výsledků a bodů.
Po skončení soutěží všech 500 dětí hrálo s námi a s postiženým sportovcem z Kociánky Martinem Polášekem speciáln hru boccia. Hráli vyučující, hrály děti, byla super zábava a atmosféra.

Celý den jsme s dětmi měli tajné heslo "vzhůru Brno" a vždycky když Michael Svoboda jedním hlasem dnes 500 dětí na stadionu křičelo "vzhůru Brno, Brno Kometa, pojďme chlapci, vyhrajeme dneska" a "Co to říkáte? Že Brno dneska vyhraje". Bylo to něco neuvěřitelného a legenda československého ledního hokeje a Kometa Brno Josef Černý, který s námi celou akci zahajoval a končil a strávil s námi celý den na stadionu, nevěřil té kráse a vlastním uším a měl slzy v očích. Velké díky všem paním učitelkám, byly skvělé.
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron