Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vutvbrne-festival 

2010-04-12 Do konce dubna nás společně čeká ještě 7 akcí

1 fotka 12.4.2010 - zobrazení
12.4.2010 SOU Tradičních řemesel Střední ul. Brno - dvouhodinový velmi přímý a důležitý program pro žáky této SŠ a postižené kamarády. Kluci slíbili, protože se například učí na truhláře, že v rámci praxe vyrobí dárky pro postižené děti. Hoši děkujeme.

16.4.2010 Velká výzva - sportovní souboj žáků Diagnostického ústavu Veslařská Brno a postižených dětí z Kociánky Brno. Žáci DÚ pomohli při velké akci Komety Brno pro děti z DD a postižené děti, za odměnu byli na zápase HC Kometa Brno a vše pokračuje tímto turnajem.

21.4.2010 ZŠ Novolíšeňská - celodenní program nejprve Vítámvás Cup - turnaj mezi žáky této školy a žáky SŠ FD Roosevelta pro tělesně postižené v režii Michala Ptáčka a vše spojené se slavnostním vyhlášením nejlepších sportovců této školy v režii Michaela Svobody. Perfektní spolupráce.

22.4.2010 Brno - letiště Tuřany. Děti z Dětského domova Strážince a děti s různým postižením si vybojovali při naší akci - plavecká show pro děti z DD a postižené děti možnost účasti na této akci, kterou připravila PČR Petra Hrazdírová se svým týmem a přímo na letišti bude také sportovní turnaj ve hře zvané boccia - hra podobná petanque, kteoru mohou hrát i vážně postižené děti.

23.4.2010 Návštěva DD Hrotovice - společně s partnerem projektu navštívíme tento DD. Partner projektu podpoří tento DD a zároveń požádáme děti, aby vyrobily 3 velké plakáty a speciální vyřezávaný kůl, který zase my použijeme při naší akci.

30.4.2010 ZŠ Lastůvkova Brno - byli jsme pozvání na preventivní akci společně s PČR a postiženými dětmi - tak jak navštěvujeme jednotlivé školy a pracujeme s nimi.

4.5.2010 Vracíme se na SOU Tradiční řemesel Střední ul. Brno - kluci už budou mít určitě vyrobené dárky pro postižené děti.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron