Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

vutvbrne-festival 

2010-02-19 Ledová show 2010

104 fotek 19.2.2010 - zobrazení
Žabovřeské děti bruslily o ceny

Na umělém kluzišti v Brně – Žabovřeskách proběhla v pátek 19.2.2010 opět za rekordní účasti téměř 100 dětí ze 4. a 5. tříd ZŠ náměstí Svornosti, ZŠ Sirotkova a ZŠ Jana Babáka sportovní a hravá Ledová show 2010.
Pro děti byly připraveny souboje dvojic v disciplínách slalom na čas a v rychlostním závodě. V obou těchto disciplínách pak byly vyhodnoceny nejšikovnější děti ze všech zúčastněných škol. Na závěr pak ve velmi bouřlivé kulise bojovalo 10 chlapců a potom 10 dívek z každé školy ve velmi dramatických štafetách škol. Děti opět ukázaly velký zájem a radost z bruslení, spoustu bruslařských dovedností, ale i krásných pádů, které se vždy obešly bez zranění Akce se také tradičně zúčastnili handicapovaní sportovci z SK Kociánka Brno, kteří společně se všemi dětmi vytvořili obrovského hada na bruslích.
Slavnostní vyhlášení a předání velké spousty medailí, cen a pohárů se zúčastnil JUDr. Jiří Helán, starosta a Mgr. Marek Šlapal, místostarosta MČŽ.
Touto akcí jsme v Brně-Žabovřeskách zahájili další ročník pořádání pravidelných akcí pro děti z našich žabovřeských škol.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron